O Roue/Mai B.

Kim jest Roue, znana również jako Maja B.?

To dziewczyna kochająca książki, muzykę, filmy i seriale, dziewczyna z marzeniami nie do spełnienia, uwielbiająca gorzką czekoladę i zapach starych powieści. Lubi nieprzewidywalne, mocne książki, które wbijają czytelnika w fotel, pięknie napisane klasyki literatury i niektóre młodzieżówki. Nie lubi schematów i większości romansów. Wielbicielka psów, kotów i gryzoni, nocny marek, który zamiast spać, pisze opowiadania. Tak, to ja.
Założenie bloga było spontaniczną decyzją. Właściwie założyłam go i od razu, po opublikowaniu pierwszego postu, usunęłam. Po kilku dniach postanowiłam jednak, że przywrócę go do życia.
Moje pierwsze wpisy nie wyglądały zbyt dobrze. Po kilkunastu miesiącach blogowania patrzę na recenzje, które pojawiały się na początku działalności bloga i dziwię się, że ktokolwiek mnie czytał. Cieszę się, że mogłam się rozwinąć i że mój styl z recenzji na recenzję staje się lepszy. Tak naprawdę, nie mam pojęcia, jak wyglądałoby moje życie, gdyby nie było wypełnione miłością do pisania i czytania.
Aktualnie uczę się, śpię, piję kawę, czytam, piszę i recenzuję. I tak w kółko.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się o mnie czegoś więcej, zapraszam do przeczytania kilku nie-recenzji:
Jakim jestem czytelnikiem?
Trochę luźniej.
Moi ulubieni autorzy.

Roue możesz znaleźć również na:

1 komentarz:

  1. Doradzam ci przeczytać książkę pt. '' Ever '' i napisać jej recenzję. Myślę, że powinna ci się spodobać :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za wszystkie komentarze! Każdy z nich jest dla mnie niesamowicie ważny, podnosi mnie na duchu i motywuje do dalszej pracy :)

Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyście nie zostawiali mi spamu i nie wyzywali nikogo. Jeśli zauważycie błąd - piszcie śmiało! Nie bójcie się krytykować - wszystkie uwagi przyjmuję i czerpię z nich naukę.